NEWS / PGE Ekstraliga: Miedziński jednak nie wystąpi w Rybniku

12.08.2017 / Żużel


PGE Ekstraliga: Miedziński jednak nie wystąpi w Rybniku

Adrian Miedziński nie wystąpi w niedzielnym spotkaniu ROW-u Rybnik z Get Well Toruń - poinformowała oficjalna strona czterokrotnych mistrzów Polski. Wychowanek "Aniołów" wraz z całym teamem pojawi się w parku maszyn obiektu "Rekinów", jednak kibice na torze go nie zobaczą.


- Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku i Adrian będzie z nami w Rybniku. Jazdy na torze pokazały jednak, że kontuzja lewego barku jest na tyle poważna, że nie możemy ryzykować zdrowiem samego zawodnika - wyznał Jacek Frątczak, menedżer Get Well Toruń. - Na chwilę obecną nie mamy pewności, że podczas jazdy bark by po prostu nie wyskoczył. Tworzymy zespół i wspólnie wygrywamy i przegrywamy mecze - kontynuował nowy opiekun ekipy z Grodu Kopernika. - Cieszę się, że zarówno Greg Hancock, jak i Adrian będą w parkingu podczas meczu z ROW-em. Ich doświadczenie jest nieocenione, dlatego fajnie, że w komplecie pojawimy się na Śląsku - zakończył Frątczak.Transmisja meczu ROW Rybnik - Get Well Toruń w najbliższą niedzielę od godz. 16:00 w stacji "nSport + HD!"(za speedway.torun.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny