⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Petew: Wyczekali nas i grali z kontrataku

28.06.2020 / Ekstraklasa


Petew: Wyczekali nas i grali z kontrataku

Trener Jagiellonii Białystok Iwajło Petew nie krył rozczarowania po przegranej u siebie z Lechią Gdańsk 1:2 (1:0) w niedzielnym spotkaniu 33. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.


Zespół z Trójmiasta po trzecim zwycięstwie z rzędu umocnił się na piątym miejscu w tabeli. Drużyna z Podlasia doznała natomiast jedenastej porażki w sezonie i pozostała na szóstej lokacie w klasyfikacji.- Uważam, że z tego rodzaju błędami będzie niezwykle trudno osiągnąć coś specjalnego w tym roku. Bardzo dobrze zaczęliśmy mecz. Mieliśmy trzy, cztery dobre szanse, strzeliśmy na 1:0. Z kolei w drugiej połowie, w pierwszej akcji przeciwnika straciliśmy gola. Drugą pomyłką było to, że nie wykorzystaliśmy kilku okazji. Biegaliśmy, graliśmy, walczyliśmy, a na koniec zero punktów. Jesteśmy sami sobie winni - wyznał Petew dla oficjalnego serwisu klubu z Podlasia. - W pierwszej i drugiej połowie popełniliśmy różne błędy. Lechia grała dobrze i głupio straciliśmy bramkę. Trudno tworzyć sytuację i nie jest łatwo grać, kiedy drużyna ma dziewięciu zawodników w polu karnym, zdolnych kreować przestrzeń, tworzyć sytuacje. Wyczekali nas, grali z kontrataku, czekali na nasze błędy - dodał Bułgar. (za jagiellonia.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.