NEWS / Pedersen: Nie czuję się skończony

11.10.2017 / Żużel


Pedersen: Nie czuję się skończony

- Lekarze są zawsze mega ostrożni. Gdyby to ode mnie zależało, to już jeździłbym na motocyklu. Czuję się dobrze - zapewnia Nicki Pedersen w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.


Trzykrotny indywidualny mistrz świata, który od maja nie mógł startować w żadnych zawodach z powodu złamania kręgu szyjnego, zamierza w przyszłym roku powalczyć o czwarty tytuł, jeśli tylko uzyska stałą "dziką kartę" od organizatorów cyklu. - Przez lata dokonałem wielu rzeczy. Czuję się jakbym był kasowym hitem. Nawet hejterzy zaczęli mnie trochę lubić! Jestem typem osoby, która raczej zapewnia widowisko niż mówi za dużo - podkreślił pewny siebie Duńczyk. - Jestem zadowolony z tego, że wniosłem coś do dyscypliny przez te lata. Z całego serca mnie to cieszy. Oczywiście coś przy tym osiągnąłem i zrobiłem to dla samego siebie. Jeśli komuś się to spodobało, to jest miły dodatek - stwierdził popularny "Power". - Kocham ten sport. Nie czuję się wciąż skończony, więc zobaczymy, co się wydarzy w przyszłym roku. Lekarz mówi, że wszystko się goi. Zdecydowałem się wymknąć, zadbać o siebie, spędzić trochę czasu gdzieś na zewnątrz - ujawnił Skandynaw, który intensywnie pracował nad swoją kondycją podczas długiej przerwy w ściganiu. - Moja waga nigdy nie była tak niska o tej porze sezonu. Mam teraz pełno czasu. Nigdy nie miałem przed sobą tylu miesięcy na przygotowania do sezonu. Zawsze staram się wyciągnąć jakiegoś asa z rękawa. Formę trzeba utrzymywać. Nie trenowałbym tak ciężko, gdybym miał nigdy nie wrócić na motocykl - podsumował Pedersen. (za speedwaygp.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny