⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Papszun: Zagraliśmy tak jak chcieliśmy

26.06.2020 / Ekstraklasa


Papszun: Zagraliśmy tak jak chcieliśmy

Marek Papszun, trener Rakowa Częstochowa po wygranej z Arką Gdynia (3:2) przyznał, że jego zespół zwyciężył zasłużenie. Szczególnie był zadowolony z pierwszej połowy w wykonaniu jego podopiecznych.


- Co do meczu, graliśmy tak, jak założyliśmy. Bardzo dobra pierwsza połowa, w której zdobyliśmy dwie bramki. Graliśmy tak, jak wielokrotnie pokazaliśmy, że możemy zagrać. Wydawało się, że mecz jest pod kontrolą - powiedział Marek Papszun, na pomeczowej konferencji prasowej. - W drugiej połowie trochę nam się to rozjechało i "daliśmy Arce tlen". Zespół z Gdyni to wykorzystał i strzelił bramkę na 2:1. Jesteśmy już jednak w innym miejscu, niż w poprzednim spotkaniu. Nie daliśmy doprowadzić do super nerwowej końcówki, choć przy 3:2 piłka kilka razy znalazła się w naszym polu karnym. To jest jednak normalne - dodał szkoleniowiec. - Dziś zespół jest na innym poziomie, wygrał to spotkanie, które w drugiej części nie było wcale łatwe. Determinacja jaką musi mieć zespół walczący o utrzymanie jest zawsze inna. Grając o utrzymanie Arkowcy nie mogli zagrać tak, jak w pierwszej połowie. Myślę jednak, że odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo. Gratuluję zespołowi - podsumował trener beniaminka PKO Ekstraklasy.(za:arka.gdynia.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.