NEWS / Paluch: Nastraszyliśmy Unię Leszno

11.10.2018 / Żużel


Paluch: Nastraszyliśmy Unię Leszno

- Po srebro trzeba jednak dojść do finału. My to zrobiliśmy - wyznał Piotr Paluch w rozmowie z oficjalnym serwisem Stali Gorzów. Dziewięciokrotni mistrzowie Polski zakończyli sezon 2018 jako wicemistrz PGE Ekstraligi.


- Trapiły nas kontuzje, skład był zgoła inny niż drużyn, które nazywano faworytami. W półfinale okazało się, że wszystko jest dobrze i w finale w pierwszym meczu też. Patrząc w przekroju całego sezonu, jak jeździła Unia Leszno, to srebro jest dobrym wynikiem. Nastraszyliśmy leszczynian w dziewiątym biegu, bo wyciągnięty był remis - podkreślił opiekun młodzieżowców z Grodu nad Wartą. - Patrząc na formację juniorską w lidze, to Rafał Karczmarz robił dobre punkty, choć trapiły go kontuzje. Alan Szczotka i Hubert Czerniawski nie mieli może takiej średniej, jakby oczekiwali, ale w niektórych biegach dawali radę. Aczkolwiek przed nimi dużo pracy i myślę, że w przyszłym roku będzie dużo lepiej - kontynuował Paluch. - Junior, który chce się rozwijać, powinien jechać minimum cztery, pięć wyścigów w każdych zawodach. To jest taki standard. Uważam, że ten sezon był dosyć udany dla Stali Gorzów, okraszony srebrnymi krążkami i pucharami. To dobry prognostyk na przyszłość, że mamy się jeszcze o co bić - podsumował Paluch. (za stalgorzow.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny