NEWS / Paletta: Potrzebowałem zaufania i stabilizacji

24.09.2016 / Włochy


Paletta: Potrzebowałem zaufania i stabilizacji

Gabriel Paletta, obrońca AC Milan, powiedział, że potrzebował stabilizacji po powrocie do drużyny z San Siro. W poprzednim sezonie był wypożyczony do Atalanty Bergamo.


Środkowy defensor wrócił do "Rossonerich" i na razie w każdym meczu stawia na niego trener Vincenzo Montella. Wystąpił w czterech spotkaniach w Serie A. Nie mógł zagrać w jednym meczu z powodu zawieszenia.

- Potrzebowałem zaufania oraz stabilizacji. Wróciłem i chciałem tutaj zostać. Byłem przekonany, że jeśli dostanę swoją szansę, to będę przydatny drużynie - powiedział Paletta w rozmowie z "Corriere dello Sport".

- Mam teraz dobry okres. Powtórzę, wszystkiego, czego potrzebowałem, to stabilizacja. W porównaniu do poprzedniego roku, teraz zagrałem we wszystkich meczach przedsezonowych - dodał.

Milan zajmuje szóste miejsce w tabeli Serie A. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Fiorentiną. - Bez ciągłości dobrych wyników nigdzie nie zajedziemy. Dopiero rozpoczęliśmy. We Florencji musimy bardzo uważać, ponieważ ich piłkarze grają ze sobą już od długiego czasu. Ten mecz może być punktem zwrotnym tego sezonu - stwierdził 30-letni stoper.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny