NEWS / Orzeł sprawdzi w marcu formę Get Well Toruń

11.01.2019 / Żużel


Orzeł sprawdzi w marcu formę Get Well Toruń

Według wstępnych ustaleń KŻ Orzeł przed rozpoczęciem rozgrywek pojedzie treningi punktowane z Get Well Toruń i OK Kolejarzem Opole - poinformował klub z Łodzi na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.


Sparingi są planowane na zasadzie dwumeczu. Podopieczni Lecha Kędziory zmierzą się więc z wybranymi rywalami na wyjeździe i u siebie. Dopinane są terminy w drugiej połowie marca, ale oczywiście wszystko będzie uzależnione od pogody.Orzeł przed sezonem 2019 zdecydował się nie tylko na zmianę szkoleniowca. Sporo roszad nastąpiło również w składzie zespołu. W kadrze pojawi się aż czterech nowych polskich seniorów. Pierwszym z nich jest Tobiasz Musielak, który miniony sezon spędził w barwach ekstraligowego forBET Włókniarza Częstochowa. W Łodzi będą również startować Rafał Okoniewski, Daniel Jeleniewski i Marcin Jędrzejewski.Na pozostanie w klubie zdecydowali się natomiast Duńczyk Hans Andersen, Australijczyk Rohan Tungate i Łotysz Maksim Bogdanow. Poza trenerem Kędziorą jest jeszcze jeden powrót. W Orle będzie znowu startować Australijczyk Rory Schlein. Do kadry dołączył również 15-letni Niemiec Ben Ernst. Nową twarzą wśród juniorów będzie Piotr Pióro. W Łodzi został również Eryk Borczuch. (za facebook.com/orzellodz)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny