NEWS / Ojrzyński: Zapracowaliśmy na punkty

14.04.2019 / Ekstraklasa


Ojrzyński: Zapracowaliśmy na punkty

Wisła Płock pokonała na wyjeździe Zagłębie Sosnowiec 3:1 w sobotnim meczu LOTTO Ekstraklasy. "Nafciarze" dzięki temu zwycięstwu opuścili strefę spadkową.


- Bardzo ciężki mecz, tym bardziej jak traci się bramkę na początku - powiedział Leszek Ojrzyński, trener Wisły Płock, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową. - Uczulaliśmy piłkarzy na Nowaka, ale super zareagowaliśmy. Po rzucie rożnym wyrównaliśmy, poszliśmy za ciosem i wygraliśmy z trudnym przeciwnikiem - dodał. - Dla mnie był to debiut na wyjeździe i super, że tak się skończył, bo wyskoczyliśmy ze strefy spadkowej. Teraz czeka nas siedem ciężkich meczów i musimy się zregenerować, bo zostawiliśmy tutaj dużo zdrowia, co było widać po naszych zawodnikach - ocenił. - Dobrze, że następny mecz dopiero za dziewięć dni, musimy to właściwie spożytkować, aby kontynuować tę passę. Wiadomo, że lepiej spędzać przerwę po wygranej niż przegranej. Oczywiście gratuluję drużynie punktów, bo na to zapracowaliśmy - podsumował. Wisła Płock zajmuje 14. miejsce w tabeli, mając punkt przewagi nad strefą spadkową. W najbliższej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Wisłą Kraków.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny