NEWS / Nenad Bjelica: Cieszę się, że osiągnęliśmy pozytywny rezultat

22.09.2016 / Ekstraklasa


Nenad Bjelica: Cieszę się, że osiągnęliśmy pozytywny rezultat

- Nie zagraliśmy idealnego spotkania. Wcześnie strzelona bramka pomogła nam ułożyć mecz i utrzymać jego przebieg pod kontrolą. Mieliśmy sporo okazji do podwyższenia wyniku, spokojnie mogło się skończyć nawet 0:5 - powiedział na konferencji prasowej po starciu z Ruchem Chorzów (3:0) w Pucharze Polski trener Lecha Poznań, Nenad Bjelica.


Na listę strzelców po stronie niebiesko-białych wpisywali się odpowiednio Marcin Robak, Radosław Majewski oraz Szymon Pawłowski, który definitywnie rezultat spotkania w Chorzowie ustalił w 53. minucie rywalizacji.

Kolejorz w ćwierćfinale zmierzy się ze zwycięzcą meczu Chojniczanka Chojnice - Wisła Kraków. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 27 września, na boisku pierwszoligowego klubu.

- Cieszę się, że przede wszystkim osiągnęliśmy pozytywny rezultat. Pokazaliśmy wiele jakości, zwłaszcza w pierwszej połowie. Można powiedzieć, że lepiej wyszedł nam mecz w Gdańsku w niedzielę, ale tam wynik był dla nas niekorzystny - przyznał Nenad Bjelica, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Nie zagraliśmy idealnego spotkania, popełnialiśmy błędy. Wcześnie strzelona bramka pomogła nam ułożyć mecz i utrzymać jego przebieg pod kontrolą. Mieliśmy sporo okazji do podwyższenia wyniku, spokojnie mogło się skończyć nawet 0:5. W drugiej połowie swoje dobre okazje mieli jednak także przeciwnicy. Sporo pracy przed nami, a zwycięstwo nad Ruchem to mały krok na drodze do naszego celu - dodał.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny