NEWS / Nawałka: Wszystko jest zaplanowane i poukładane

07.12.2018 / Ekstraklasa


Nawałka: Wszystko jest zaplanowane i poukładane

- Wszystko staramy się tak zorganizować, aby intensywność nie wpłynęła na dyspozycję podczas meczów - wyznał Adam Nawałka dla oficjalnego serwisu Lecha Poznań.


Siedmiokrotni mistrzowie Polski w piątkowy wieczór podejmą u siebie Śląsk Wrocław w ramach 18. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. - Zawsze pierwsze dni po meczu, mówiąc o tygodniowych planach treningowych, to musi być wzmożona aktywność piłkarzy. Mam tutaj na myśli zarówno zajęcia z drużyną, jak i te indywidualne - podkreślił były selekcjoner kadry. - Jeżeli mecz przypada w sobotę, to pracujemy bardzo mocno od poniedziałku do środy. Jeżeli spotkanie jest w niedzielę, to popracować solidnie można do czwartku. To on często jest spokojniejszym dniem, tak było na przykład w ostatnim mikrocyklu. Wtedy zaproponowaliśmy zawodnikom trening kompensacyjny, w szczególności skierowany do tych, którzy mało grali, mieli zaległości. Stąd też zajęcia indywidualne - wyjaśniał Nawałka. - To wszystko jest odpowiednio zaplanowane, poukładane. Wiadomo, że im więcej pracy, tym możliwości postępów są coraz większe. Jeszcze nie było takiej sytuacji, że nie wykonaliśmy w stu procentach tego, czego sobie zakładaliśmy. Nie siedzimy i nie czekamy na to co przyniesie nam los - podsumował nowy opiekun "Kolejorza". (za lechpoznan.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny