NEWS / Nawałka: Był czas na analizy i mocne słowa

14.03.2019 / Ekstraklasa


Nawałka: Był czas na analizy i mocne słowa

- Górnik był w trudnej sytuacji i wspólnymi siłami wtedy ją opanowaliśmy. Z pewnością miło wspominam ten okres - wyznał Adam Nawałka dla oficjalnego serwisu Lecha.


Zabrzanie w najbliższy piątek spróbują sprawić niespodziankę w Poznaniu i odebrać punkty faworytom w ramach 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy. - Nie możemy sobie ani przez moment pozwolić na jakiekolwiek zlekceważenie rywala. Musimy szanować przeciwnika, mają w składzie reprezentantów swojego kraju. Jest to drużyna, która prezentuje dobry poziom piłkarski - podkreślił Nawałka. - Jest to ciekawy zespół, my będziemy starali się wykorzystać słabsze strony i zwrócić uwagę na ich lepsze. Cały czas skupiamy się na tym co mamy do zrobienia, jakie mamy zadania i w tym tygodniu nad tym pracowaliśmy - kontynuował były selekcjoner kadry. - Musimy być pozytywnie nastawieni. Był czas na analizy i mocne słowa. Ważne jest, żeby oczyścić głowę. Podczas treningów drużyna odpowiednio zareagowała. Ważne jest to, żeby drużyna przystąpiła do spotkania maksymalnie skoncentrowana, świadoma trudnego meczu. Musimy zrobić wszystko, żeby zdobyć trzy punkty - podsumował wątek Nawałka. (za lechpoznan.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny