⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Nalepa: To był bardzo ciężki mecz

24.06.2020 / Ekstraklasa


Nalepa: To był bardzo ciężki mecz

- Na pewno był to bardzo ciężki mecz. Było dużo walki, bardzo dużo się nabiegaliśmy. W całym meczu było dużo emocji i na pewno dla kibica było to bardzo dobre spotkanie.


Zdobyliśmy 3 bramki, a ostatnio ciężko nam to przychodziło, więc to na pewno duży plus. Dało się odczuć na boisku od pierwszej minuty, że każdy chciał i był bardzo zaangażowany. W pewnym momencie Zagłębie przejęło inicjatywę. Chciałbym podkreślić, że zagrało naprawdę dobre spotkanie i było trudnym rywalem. Nam bardzo zależało by wygrać, bo potrzebujemy punktów i jestem dumny z drużyny - powiedział Michał Nalepa po wygranym przez Arkę 3:2 meczu z Zagłębiem Lubin.- Chciałbym pochwalić szczególnie Fabiana i Oskara, którzy byli pod lekkim ostrzałem krytyki, bo nie mieli liczb. Dzisiaj pomogli zespołowi, Fabian zaliczył asystę. Oczywiście nie można zapominać o "Jankesie", który zdobył bramki i ogólnie o całej drużynie, ale zależało mi, by wspomnieć o tej dwójce - dodał.- Każdy by chciał, by był to mecz na przełamanie. Piłka jest taka, że każdy mecz jest inny. Chcemy iść do przodu, ale czekają nas dwa ciężkie wyjazdy z dobrymi rywalami. Raków, który punktowo jest spokojny i Korona, która walczy o życie, tak jak my. Ta wygrana doda nam trochę pewności i spokoju, ale kolejne mecze będą jeszcze cięższe, choć dziś poprzeczka była bardzo wysoko postawiona, bo Zagłębie zagrało dobre spotkanie - zakończył Nalepa.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.