NEWS / Mrozek: Nakrywamy czapką pozostałe ośrodki żużlowe

17.07.2017 / Żużel


Mrozek: Nakrywamy czapką pozostałe ośrodki żużlowe

Prezes ROW Rybnik Krzysztof Mrozek nie krył radości z postawy i zaangażowania kibiców podczas niedzielnej konfrontacji z Betard Spartą Wrocław.Dwunastokrotni mistrzowie Polski ostatecznie zremisowali z liderem tabeli PGE Ekstraligi 45:45 i umocnili się nieznacznie na piątym miejscu w klasyfikacji.


"Rekinom" grozi jednak odjęcie aż pięciu dużych punktów po zawieszeniu Rosjanina Grigorija Łaguty, podejrzanego o stosowanie dopingu. To zepchnęłoby górnośląską drużyna na dno tabeli. - Doping rybnickiej publiczności zawsze jest gorący, ale to co dzieje się ostatnio na trybunach stadionu przy G72 jest absolutnie niewyobrażalne. Od strony kibicowskiej nakrywamy czapką pozostałe ośrodki żużlowe - przyznał Mrozek dla oficjalnej strony dwunastokrotnych mistrzów Polski. - Wiadomo w jakiej jesteśmy sytuacji, mamy nóż na gardle, ale także dzięki wsparciu kibiców drużyna niesłychanie mobilizuje się na kolejne mecze i się nie poddaje. Jesteście wspaniali - zaznaczył sternik "Rekinów". - Mogę zresztą obiecać, że pojedziemy ambitnie do końca. Śląski charakter nie pozwala nam tak po prostu rzucić ręcznika - podsumował Krzysztof Mrozek. (za row.rybnik.com.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny