NEWS / Montella: Jesteśmy na właściwej drodze

26.09.2016 / Włochy


Montella: Jesteśmy na właściwej drodze

AC Milan zremisował w niedzielę na wyjeździe z Fiorentiną 0:0. Vincenzo Montella, trener "Rossonerich", żałował, że jego podopieczni nie wykorzystali żadnej z sytuacji, które stworzyli sobie po przerwie.


- Nie chcę komentować decyzji sędziego. Uważam, że Fiorentina zagrała lepiej w pierwszej połowie. Natomiast my w drugiej mieliśmy kilka szans. Niestety, nie udało nam się zamienić żadnej z nich na gola - powiedział Montella, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Jesteśmy na samym początku budowy. Tworzymy coś, aby mieć od czego zacząć. Ten zespół musi być zjednoczony i pewny siebie. Oczywiście wyniki oraz styl gry drużyny są ważne. Jasne, że idealnie byłoby wygrywać mecze bez straty bramek, jednak wiemy, że to nie zawsze jest możliwe - stwierdził.

- Cieszę się, ponieważ zawodnicy realizują moje założenia na murawie. Jesteśmy na właściwej drodze - podkreślił. Montella.

Drużyna z San Siro ma na swoim koncie 10 punktów i zajmuje szóste miejsce w tabeli Serie A. W następnej kolejce zmierzy się z Sassuolo.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny