NEWS / Milen Gamakow: Musimy dalej notować dobre wyniki

23.09.2016 / Ekstraklasa


Milen Gamakow: Musimy dalej notować dobre wyniki

- Dla mnie najważniejsze jest to, co o mojej grze myśli Piotr Nowak. Będę grał na takiej pozycji, na jakiej mnie ustawi - stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Lechii Gdańsk, Milen Gamakow.


Biało-Zieloni po 9. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli drugie miejsce. Jak do tej pory podopieczni Piotra Nowaka zgromadzili na swoim koncie dziewiętnaście punktów, a więc tyle samo co liderująca Jagiellonia Białystok.

- Jesteśmy bardzo rozczarowani faktem, że nie gramy już w Pucharze Polski, ale teraz już koncentrujemy się na spotkaniu z Ruchem. Mamy tylko dwa dni na przygotowania. Skupiamy się na lidze, jesteśmy na dobrej pozycji. Musimy dalej notować dobre wyniki - powiedział Milen Gamakow, cytowany przez "lechia.pl".

- Dla mnie najważniejsze jest to, co o mojej grze myśli Piotr Nowak. Będę grał na takiej pozycji, na jakiej mnie ustawi. Oczywiście, między nami jest rywalizacja, ale tylko na boisku, podczas treningu. Po zejściu z murawy jesteśmy kolegami, nikt nie żywi do siebie urazy. Ze Sławczewem grałem już w reprezentacji do lat 21 - zaznaczył.

- Przygotowując się do meczu oglądaliśmy ich poprzednie spotkania. Piotr Nowak mówił nam, kto ma jakie zadania do wykonania na boisku i uważam, że każdy jest dobrze przygotowany na grę z Ruchem - dodał.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny