NEWS / Michniewicz: Ciężko było stworzyć sobie sytuacje

23.09.2016 / Ekstraklasa


Michniewicz: Ciężko było stworzyć sobie sytuacje

Trener Bruk-Betu Termaliki Nieciecza Czesław Michniewicz był lekko rozgoryczony po bezbramkowym remisie z Wisłą Płock przed własną publicznością.

Popularne "Słoniki" po drugim w sezonie podziale punktów awansowały na pozycję lidera tabeli LOTTO Ekstraklasy.


- Wiedzieliśmy, że to będzie trudne spotkanie. Spodziewaliśmy się takiej gry. Rywal prezentuje się podobnie do nas. Stabilnie w obronie i odpowiedzialnie - przyznał Michniewicz cytowany przez oficjalną stronę Bruk-Betu Termaliki.

- Ciężko było stworzyć sobie sytuacje. W pierwszej połowie najlepszą miał Vladislavs Gutkovskis, ale strzelił tuż obok słupka. W końcówce mieliśmy piłkę meczową, po kontrze Dawida Nowaka i Bartłomieja Babiarza. Trzeba przyznać, że Wisła też miała swoje okazje. Wynik jest sprawiedliwy, ale nie jesteśmy z niego usatysfakcjonowani - podkreślił opiekun zespołu z Małopolski.

- Po jeden trzeciej sezonu zasadniczego mamy dwadzieścia punktów. Średnia wychodzi dwa punkty na spotkanie. Jeżeli taką utrzymamy do końca rozgrywek to będziemy szczęśliwi. Wiemy, że to będzie bardzo trudne - dodał Michniewicz.

(za termalica.brukbet.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny