NEWS / Masters: Pragnę wywalczyć tytuł i jako mistrz wystąpić w GP Australii

09.01.2017 / Żużel


Masters: Pragnę wywalczyć tytuł i jako mistrz wystąpić w GP Australii

Sam Masters nie krył zadowolenia i satysfakcji po zwycięstwie w sobotniej drugiej rundzie tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Australii.

Na torze w Mildurze w finałowym wyścigu drugi był Max Fricke, a na podium stanął również Davey Watt, który w ten sposób umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej cyklu czterech turniejów.


Masters traci do lidera sześć punktów i jest trzeci.

- Byłem drugi w poprzednich edycjach IM Australii. Nie chcę tego ponownie. Tym razem pragnę wygrać - podkreślił Masters w rozmowie z oficjalną stroną Speedway Grand Prix.

- Pragnę wywalczyć tytuł i dopiero dzięki temu pojechać na GP Australii w Melbourne. Muszę tylko kontynuować to, co robiłem w ostatnim turnieju - podkreślił mistrz Anglii z Wolverhampton Wolves.

- Jeśli w kolejnych zawodach pojadę na tym samym poziomie i uda mi się wypracować kilka punktów przewagi, to wszystko będzie możliwe. Miałem niezbyt udaną rundę w Gillman, ale mam nadzieję, że to była jedyna taka w cyklu - podsumował Masters.

Trzecia runda tegorocznych IM Australii zaplanowana jest na 11 stycznia w Underze. Trzy dni później cykl czterech turniejów zakończy się na obiekcie w Kurri-Kurri.

(za speedwaygp.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny