⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Marcus da Silva: Będziemy walczyć do końca

27.06.2020 / Ekstraklasa


Marcus da Silva: Będziemy walczyć do końca

- Wiadomo, jaka jest nasza sytuacja w tabeli, więc gdy straciliśmy dwie bramki do przerwy, to na drugą połowę wyszliśmy z przekonaniem, że nie mamy już nic do stracenia.


Słabo zagraliśmy w pierwszej połowie, popełniliśmy za dużo błędów, a Raków to wykorzystał - powiedział po porażce w Bełchatowie, napastnik Arki Gdynia, Marcus da Silva. - Po przerwie byliśmy już zupełnie innym zespołem, rzuciliśmy się na nich i zdobyliśmy bramkę, ale za chwilę znów sami ją straciliśmy. Szkoda tego gola, bo po naszej drugiej bramce byłoby 2:2 i zupełnie inny mecz. Mimo straty trzeciego gola walczyliśmy dalej, do samego końca, znów zdobyliśmy bramkę, ale nie udało się nawet zremisować, zabrakło nam na to czasu - ocenił 36-latek, cytowany przez oficjalną stronę internetową Arki. - Dołożyłem cegiełkę do pierwszej bramki kontaktowej, ale udało się też strzelić swoją bramkę. Grałem tu kilka lat temu, fajnie było tu wrócić, ale szkoda, że nie udało się uzyskać wyniku korzystnego dla nas. Każdy z nas walczy dla tego klubu, będziemy walczyć do końca - zapewnił.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.