⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Mandziara: Mladenović odchodzi, bo musimy odpowiednio zarządzać budżetem

24.06.2020 / Ekstraklasa


Mandziara: Mladenović odchodzi, bo musimy odpowiednio zarządzać budżetem

Filip Mladenović w meczu przeciwko Piastowi Gliwice będzie miał okazję pożegnać się z gdańską publicznością. Serbowi 30 czerwca kończy się kontrakty z Lechią i nie zostanie on przedłużony.


Prezes trójmiejskiego klubu Adama Mandziara wytłumaczył, że taka decyzja jest podyktowana odpowiednim zrównoważaniem budżetu.Zawodnik w porozumieniu z zarządem i sztabem szkoleniowym Lechii Gdańsk zdecydowali się nie przedłużać kontraktu na lipiec tego roku.- W imieniu zarządu, sztabu szkoleniowego i kibiców dziękuję mu za wkład, który Filip wniósł do naszego zespołu. Decyzja o nieprzedłużeniu umowy jest umotywowana koniecznością odpowiedzialnego zarządzania budżetem, który w obecnej sytuacji jest zdecydowanie okrojony. Planujemy skład na miarę naszych możliwości finansowych i dlatego musimy się pogodzić z tym, że czasem finansowo nie będziemy w stanie zatrzymać niektórych piłkarzy - podsumował Adam Mandziara, prezes zarządu Lechii Gdańsk.- Z zawodnikami, którzy są wypożyczeni do 30 czerwca klub nadal prowadzi rozmowy - dodał.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.