NEWS / Majewski: Najważniejsze, że w końcu zacząłem strzelać

22.09.2016 / Ekstraklasa


Majewski: Najważniejsze, że w końcu zacząłem strzelać

Ponad dwa miesiące na swoje pierwsze trafienie w barwach Kolejorza czekał Radosław Majewski. - Ponoć po emisji Turbokozaka strzela się bramki. Mi się to udało, więc chyba to prawda - śmieje się pomocnik poznańskiego Lecha.


Majewski podwyższył w 30. minucie prowadzenie Kolejorza po ładnej akcji, w którą zaangażowanych było kilku jego kolegów. Po przerwie mógł jeszcze zdobyć kolejną bramkę, ale wtedy lepiej zachował się bramkarz rywali. - Czasami trzeba mieć trochę szczęścia i ja dzisiaj je miałem. Pierwszy mój strzał bramkarz powinien obronić, a obronił drugi. Widzisz jak to jest. Najważniejsze jednak, że w końcu zacząłem strzelać - mówi 29-latek w rozmowie z oficjalną witryną poznaniaków.

Ten pewnie i zdecydowanie pokonał Ruch i awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski. - Nic więcej nam nie potrzeba. Awansowaliśmy, zrealizowaliśmy postawiony przed nami cel - zaznacza Majewski. - Nie znam drabinki, nie interesuje się tym. Nie znamy jeszcze swojego rywala, więc nie zastanawiamy się nad tym z kim chcemy grać. Chcemy zagrać w finale i to jest istotne - dodaje urodzony w Pruszkowie zawodnik.

Optymizmem może napawać jednak nie tylko realizacja celu, ale też styl w jakim osiągają go lechici. - Styl jest dobry. W pierwszej połowie graliśmy fajnie. Szybko strzeliliśmy, potem podwyższyliśmy. Słabiej wyglądała końcówka. Nigdy nie jest perfekcyjnie. Mamy nad czym pracować, ale wszystko idzie w dobrym kierunku - przyznaje Majewski

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny