NEWS / Madsen gotowy na operację. "Spalą małe włókna nerwowe"

03.12.2019 / Żużel


Madsen gotowy na operację. "Spalą małe włókna nerwowe"

Leon Madsen jeszcze w grudniu przejdzie operację kręgosłupa, a później kostki - informuje oficjalny serwis Speedway Grand Prix. - Mam nadzieję, że to rozwiąże problemy z moimi plecami.


Kilka tygodni temu odbyłem konsultację z lekarzem w Bydgoszczy i brzmi to pozytywnie. Wierzy, że może mi pomóc- podkreślił aktualny indywidualny wicemistrz świata. - To bardzo nowe leczenie. Spalą małe włókna nerwowe, które wysyłają sygnały bólu do twojego mózgu. Wtedy już nie czujesz bólu - ujawnił filigranowy Skandynaw. - Ból może powrócić po upływie nawet dwóch lat. Może też nie wrócić na zawsze. Po prostu nie wiadomo. Przynajmniej na razie powinno mi to pomóc z bólem, który mam - wyjaśnił żużlowiec forBET Włókniarza Częstochowa. - Z kostką jestem pewien, że będzie dobrze, gdy wyciągnę zabezpieczające kolce. Były tam wiele lat i dlatego zrodził się z tego problem. Usunięcie ich może sprawić mały kłopot, ale mam nadzieję, że będzie dobrze - podsumował Madsen. (za speedwaygp.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.