NEWS / Madsen: Ekstraliga jest strasznie wyrównana

13.02.2020 / Żużel


Madsen: Ekstraliga jest strasznie wyrównana

Leon Madsen zdaje sobie sprawę z ogromnych oczekiwań, jakie będą towarzyszyć żużlowcom Eltrox Włókniarza Częstochowa przed startem nowego sezonu."Lwy" wzmocnili jesienią Norweg Rune Holta oraz Australijczyk Jason Doyle, którzy zastąpili w kadrze Słoweńca Mateja Żagara oraz Adriana Miedzińskiego.


- Ciąży na nas spora presja. Myślę, że będzie nam towarzyszyć nieustannie aż do fazy play-off - wyznał Madsen w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix. - Ekstraliga jest strasznie wyrównana, a każdy zespół tu jest bardzo dobry. To nałoży na nas jeszcze dodatkowe obciążenie. Oczekiwania bardzo mocno wzrosły. Jednak to jest to, czego chcemy. Chcemy walczyć o najwyższe laury i myślę, że nas na to stać - podkreślił indywidualny wicemistrz świata. - Mamy silny zespół, jednak trzeba mieć sezon bez kontuzji, a wszyscy muszą pojechać najlepiej jak potrafią. Uważam, że mamy szansę, aby wejść do play off z pierwszego miejsca. Kiedy jesteś w play off wszystko się może zdarzyć - stwierdził Duńczyk, który po kilku zabiegach rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. - Wszystko idzie dobrze. Kostka jest w porządku. Nie czuję już bólu, więc jest świetnie. Nie musicie się o mnie martwić u progu sezonu. Będę silny i zdrowy i już nie mogę się go doczekać. Pogoda wygląda dobrze - podsumował Madsen. (za speedwaygp.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.