NEWS / Madsen: Ból w kostce wciąż mi doskwiera

10.09.2019 / Żużel


Madsen: Ból w kostce wciąż mi doskwiera

Leon Madsen mimo kontuzji wywalczył czternaście punktów w sześciu biegach w rewanżowym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi na obiekcie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie.


ForBET Włókniarz Częstochowa uległ jednak po raz drugi miejscowej Fogo Unii 38:52 i będzie walczyć jeszcze o brązowe medale. Rywalem "Lwów" został Stelmet Falubaz Zielona Góra, który nie sprostał w dwumeczu półfinałowym Betard Sparcie Wrocław. - Ból w kostce wciąż mi doskwiera. Niestety nie za wiele mogę z tym zrobić. Muszę po prostu się z tym pogodzić i walczyć dalej - ujawnił Madsen dla oficjalnego serwisu Włókniarza. - Jesteśmy bardzo zmotywowani do zdobycia medalu i poprawienia zeszłorocznego wyniku drużyny. Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, żeby stanąć na najniższym stopniu podium i zdobyć brązowy medal - podkreślił filigranowy Duńczyk.- Start w lidze po Grand Prix jest ciężki, ale tak naprawdę wszystko zależy od snu. Jeżeli możesz spać jedynie trzy godziny po takich zawodach, to może mieć to wpływ na twoją jazdę. Jestem oczywiście zmęczony, ale skupiam się na swojej pracy i staram się dać z siebie wszystko - podsumował Madsen. (za wlokniarz.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny