NEWS / Lindgren: Zasady są takie same dla wszystkich

23.05.2020 / Żużel


Lindgren: Zasady są takie same dla wszystkich

- Na początku pandemii borykałem się z brakiem motywacji, kiedy nie miałem jasno określonego terminu powrotu na tor - wyznał Fredrik Lindgren w rozmowie z oficjalnym serwisem Włókniarza Częstochowa.


Reprezentant Szwecji przechodzi aktualnie obowiązkową dwutygodniową kwarantannę w Polsce przed startem nowego sezonu PGE Ekstraligi. - To będą zdecydowanie inne przygotowania do startu ligi, niż miało to miejsce w latach ubiegłych. Zasady są jednak takie same dla wszystkich, dlatego nie pozostaje nic innego jak zaakceptować nową sytuację - podkreślił Skandynaw. - Wszyscy musieliśmy renegocjować swoje umowy w związku z ekstremalną wręcz sytuacją na świecie spowodowaną koronawirusem. Wielu ludzi na znalazło się w trudnej sytuacji i ja jestem szczęśliwy, że mogę utrzymać swoją pracę jako żużlowiec - zaznaczył uczestnik cyklu Grand Prix. - Większość dni wygląda podobnie. Mam sprzęt do ćwiczeń, dlatego codziennie trenuję. Hotel udostępnił dla nas ogród, dlatego możemy pobawić się z naszym psem na świeżym powietrzu. Jeżeli chodzi o jedzenie, to trzy razy dziennie posiłki dowożone są do naszego pokoju. Reszta dnia to TV, social media i praca na komputerze - ujawnił Lindgren. (za wlokniarz.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny