NEWS / Lechia przedłużyła kontrakt z Piotrem Nowakiem

23.09.2016 / Ekstraklasa


Lechia przedłużyła kontrakt z Piotrem Nowakiem

Lechia Gdańsk przedłużyła kontrakt z trenerem Piotrem Nowakiem. Nowa umowa szkoleniowca będzie obowiązywała do końca czerwca 2019 - roku poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.


Poprzedni kontrakt Nowaka z "Biało-Zielonymi" obowiązywał do końca obecnego sezonu. Zawarta była w nim opcja przedłużenia, z której obie strony postanowiły skorzystać.

- Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy, drużyna pod wodzą Piotra Nowaka zrobiła postęp i liczymy na dalszy jej rozwój. Dlatego decyzja o przedłużeniu kontraktu była logiczna, a trenerowi życzymy jak największych sukcesów - powiedział Adam Mandziara, prezes Lechii.

- Do Gdańska trafiłem z myślą stworzenia dobrej drużyny. Małymi krokami idziemy do przodu, gramy o wysokie cele i nadal będziemy podążać obraną drogą. Cieszę się z udzielonego mi zaufania, zrobię wszystko, żeby wszyscy dobrze życzący Lechii byli z mojej pracy zadowoleni - skomentował trener Nowak.

Jego podopieczni zajmują drugie miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Zdobyli 19 punktów w dziewięciu meczach. W następnej kolejce zmierzą się u siebie z Ruchem Chorzów.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny