NEWS / Lech wznowił treningi przed nowym sezonem

13.06.2019 / Ekstraklasa


Lech wznowił treningi przed nowym sezonem

Lech Poznań tuż po godzinie 8:00 rozpoczął przygotowania do sezonu 2019/20 - poinformowali siedmiokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie. Na podopiecznych trenera Dariusza Żurawia na początek dnia czekały badania morfologiczne i antropometryczne.


Lechici wrócili do Poznania po blisko miesięcznych urlopach. Była to jedna z najdłuższych przerw letnich w ostatnich sezonach. Przyjazd zawodników do stolicy Wielkopolski był zaplanowany na środowy wieczór, a już następnego dnia z samego rana stawili się oni w siedzibie klubu. Tuż po rozpakowaniu swoich rzeczy, ruszyli do gabinetu lekarskiego, gdzie przeszli niezbędne na początku przygotowań badania morfologiczne.Tuż po nich "Kolejorz" udał się na pierwszą odprawę ze sztabem szkoleniowym oraz wspólne śniadanie. Lechici odbędą w czwartek również swój pierwszy trening na boisku treningowym przy Stadionie Poznań. Będzie miał on charakter wprowadzający. Pierwsze zajęcia czysto piłkarskie zaplanowane zostały na sobotę.17 czerwca drużyna wyruszy do Opalenicy, gdzie rozpocznie pierwszy w tym sezonie obóz przygotowawczy. W Hotelu Remes zawodnicy Lecha Poznań spędzą jedenaście dni i rozegrają trzy sparingi. Rywalami "Kolejorza" będą Widzew Łódź, Broendby Kopenhaga oraz AEK Larnaka.(za lechpoznan.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny