NEWS / Lebiediew: Intensywna praca nie jest nowością dla mnie

11.01.2017 / Żużel


Lebiediew: Intensywna praca nie jest nowością dla mnie

- Fajnie, że tu jest wszystko dopięte na ostatni guzik - wyznał Andrzej Lebiediew w rozmowie z oficjalną stroną Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego.

Reprezentant Łotwy minionej jesieni zdecydował się na rozstanie z Lokomotiwem Daugavpils i przeniósł się do Betardu Sparty, aby spróbować swoich sił w zmaganiach PGE Ekstraligi.


- Czuję się już bardzo dobrze w zespole, chłopaków znam od dawna i nie było problemu, żeby znaleźć wspólny język. Spokojnie mogę powiedzieć, że jesteśmy jedną dużą rodziną - chwalił sobie nowe środowisko Lebiediew.

- Intensywna praca nie jest nowością dla mnie. Od samego początku mojej kariery zawsze bardzo dużo trenuję. Dochodzi do tego, że trenuję 2-3 razy dziennie 7 dni w tygodniu. Fajnie jest jednak trenować z całą drużyną. To zupełnie inna bajka - kontynuował reprezentant Łotwy.

- PGE Ekstraliga to nowe wyzwanie. Mam zawsze jedna cel: koncentruję się na każdym biegu i chcę ich wygrywać jak najwięcej. Wiem, że będzie ciężko, ale przecież nikomu nie jest łatwo - podsumował Lebiediew.

(za wts.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny