NEWS / Lambert: King's Lynn Stars to dla mnie najlepsza opcja

11.01.2018 / Żużel


Lambert: King's Lynn Stars to dla mnie najlepsza opcja

Robert Lambert potwierdził pozostanie na kolejny sezon w King's Lynn Stars - poinformował oficjalny serwis Speedway Grand Prix. Wielka nadzieja czarnego sportu Wielkiej Brytanii w grudniu rozważał odpuszczenie ścigania w SGB Premiership, ale ostatecznie wycofał się z tej decyzji.


- Doszedłem do porozumienia z King's Lynn Stars. Obie strony zdołały się dogadać. Ruszyliśmy do przodu z początkowych oczekiwań i spotkaliśmy się pośrodku - przyznał żużlowiec, który w Polsce związany jest z drużyną z Lublina. - Koniec końców, miałem wiele do przemyślenia, ale na ten rok to jest najlepsza opcja, bowiem mam gwarantowane miejsce w składzie. Mogę teraz powiedzieć, że będę w przyszłym roku jeździł dla King's Lynn - potwierdził Lambert również dla "Speedway Star". - Po świetnym sezonie 2017 chciałem ruszyć się z Norfolk, aby iść dalej do przodu i nie popaść w stagnację. Próbowałem się kontaktować z innymi klubami, ale było to niemożliwe, bo nie mieli zgody na rozmowy ze mną. Myślę, że to może być duży problem dla wielu zawodników. Powinno się ustanowić regułę, że po ostatnim meczu sezonu żużlowcy mają swobodę rozmowy z innym klubem, jeśli sobie tego życzą - podsumował ambitny Brytyjczyk. (za speedwaygp.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny