NEWS / Kurtz: Poświęcamy całe swoje życie dla sportu

12.03.2018 / Żużel


Kurtz: Poświęcamy całe swoje życie dla sportu

- Dobrze jest wsiąść na motocykl i zrobić kilka kółek. Cieszę się na następne kilka tygodni treningów i już nie mogę doczekać się startu sezonu - wyznał Brady Kurtz w rozmowie z oficjalnym serwisem Fogo Unii Leszno.


Australijczyk jesienią zdecydował się związać z popularnymi "Bykami", które będą bronić mistrzowskiego tytułu wywalczonego w ubiegłym sezonie. - W środę wylądowałem w Wielkiej Brytanii i w piątek przyjechałem do Polski. W trakcie sezonu będę mieszkał w Poole, ale będę starał się być w Lesznie jak najczęściej - ujawnił nowy nabytek zespołu z Wielkopolski. - Zdaję sobie sprawę, że będzie ciężko, w końcu to najlepsza liga świata. Ale jestem gotów, aby podjąć to wyzwanie i wypaść jak najlepiej - podkreślił żużlowiec z Antypodów. - Jeżeli chcemy zostać zawodowcami, to musimy opuścić nasze rodzinne strony i zamieszkać w Europie. Musimy zarobić pieniądze na życie. Nie możemy po prostu wrócić do domu do mamusi. Przyjeżdżając tutaj poświęcamy całe swoje życie temu sportowi i robimy wszystko, żeby odnieść sukces - podsumował Kurtz. (za unia.leszno.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny