NEWS / Kurtz dołączył do wicemistrzów Szwecji

11.10.2017 / Żużel


Kurtz dołączył do wicemistrzów Szwecji

Brady Kurtz został nowym zawodnikiem VMS Elit Vetlandy - poinformowali aktualni wicemistrzowie Szwecji na swojej oficjalnej stronie. 21-letni Australijczyk parafował roczną umowę z ekipą ze Smalandii.


Zawarte porozumienie zakłada również możliwością przedłużenia współpracy o kolejny sezon. - Śledziłem jego występy w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów i radziłem się w jego sprawie Jasona Crumpa, który polecił go i doradzał podpisanie z nim kontraktu. Jest walecznym zawodnikiem, z którym można wiązać dłuższe nadzieje, dodatkowo jest utalentowany technicznie - chwalił nowego podopiecznego dyrektor sportowy klubu Mikael Wirebrand.Wcześniej na podobny ruch zdecydowali się również Filip Hjelmland, Johan Jensen oraz Szymon Woźniak i Bartosz Zmarzlik. Ważną umowę na kolejny sezon posiada także Tomas Hjelm Jonasson.VMS Elit Vetlanda w minionym sezonie rozgrywek Elitserien wygrała rundę zasadniczą, ale w finałowym dwumeczu podopieczni Mikaela Wirebranda musieli uznać wyższość Smederny Eskilstuna. Barw zespołu ze Smalandii w tym roku broniło aż czterech Polaków. Oprócz Woźniaka i Zmarzlika w plastronach tej drużyny ścigali się także Jarosław Hampel i Grzegorz Zengota. (za elitvetlanda.se)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny