NEWS / "Koziołki" poleciały na obozy do Włoch i Hiszpanii

14.02.2020 / Żużel


"Koziołki" poleciały na obozy do Włoch i Hiszpanii

Zimowe sporty we Włoszech oraz rowerowy maraton w Hiszpanii. Takie są plany zespołu na najbliższe dni - poinformował Speed Car Motor Lublin na swojej oficjalnej stronie.


"Koziołki" udały się 14 lutego na zgrupowanie, które potrwa przez niemal dwa tygodnie.Drużyna najpierw spotkała się w Lublinie na specjalnych badaniach wydolnościowych, na których sprawdzono jak zawodnicy przepracowali dotychczasowy okres przygotowawczy. Następnie reprezentantów Speed Car Motoru czekała podróż z lotniska w Modlinie do włoskiego Bergamo i późniejszy transfer do Predazzo. Do Włoch udał się cały zespół, z wyjątkiem przeziębionego Mateja Żagara.Słoweniec dołączy do kolegów w przyszłym tygodniu w Hiszpanii, gdzie w miejscowości Calpe zawodnicy będą trenować na obozie rowerowym, który poprowadzi Andrzej Sypytowski, były drużynowy wicemistrz olimpijski w kolarstwie szosowym. 26 lutego "Koziołki" powrócą do Polski, a półtora tygodnia później po raz pierwszy w tym roku wyjadą na tor, w czasie kolejnego zgrupowania w Krsko. (za motorlublin.com.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny