⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Kozioł: Do Lubina jedziemy po zdobycz punktową

25.06.2020 / Ekstraklasa


Kozioł: Do Lubina jedziemy po zdobycz punktową

- Zagłębie jest wymagającym rywalem. Przede wszystkim grając u siebie stawia ciężkie warunki, żeby cokolwiek im zrobić. Z bojowym nastawieniem jedziemy tam po zdobycz punktową i będziemy robili wszystko, żeby wygrać - powiedział przed piątkowym meczem w Lubinie, bramkarz Korony Kielce, Marek Kozioł.


- Rotacja zawodników w linii obrony jest dla mnie małym utrudnieniem, bo sprawia to, że jesteśmy w tej formacji średnio zgrani, ale nie są to takie problemy, którym nie mielibyśmy się przeciwstawić. Musimy robić wszystko, co w naszej mocy, żeby linia defensywna wyglądała solidnie i będziemy się starać tak robić - dodał golkiper kielczan, który spodziewa się największego zagrożenia ze strony Bartosza Białka. - To młody chłopak, który tych bramek trochę nastrzelał i jest na pewno gorącym nazwiskiem w Zagłębiu, a ofensywnie trzeba się skupiać na całej drużynie, bo zespół jest bardzo mocny. Nie ma potrzeby wystawiać indywidualnych laurek, tylko skupić się, żeby powstrzymać Miedziowych przed atakiem - zakończył Kozioł.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.