NEWS / Korbel: Dla nas to jest przegrany remis

17.07.2017 / Żużel


Korbel: Dla nas to jest przegrany remis

Trener ROW Rybnik Mirosław Korbel był mocno rozczarowany remisem 45:45 z drużyną Betard Sparty Wrocław w zaległej konfrontacji rozgrywek PGE Ekstraligi. Dwunastokrotni mistrzowie Polski po starciu z liderem tabeli umocnili się nieznacznie na piątym miejscu w klasyfikacji.


"Rekinom" grozi jednak odjęcie aż pięciu dużych punktów po zawieszeniu Rosjanina Grigorija Łaguty, podejrzanego o stosowanie dopingu. To zepchnęłoby górnośląską drużynę na samo dno klasyfikacji. - Dla nas to jest przegrany remis, wiadomo o co walczyliśmy. Początek zawodów był bardzo obiecujący, rywal trochę się pogubił. Te nasze przygotowania do tych zawodów, dały nam przewagę do szóstego biegu - wyznał Korbel dla oficjalnego serwisu Speedway Ekstraligi.- Przeciwnik ma czym "przywalić". Wystarczył jeden wyścig wygrany podwójnie i w drużynę wstąpił nowy duch, wiara w to, że można wygrać. Było dużo mijanek, niestety też na naszą niekorzyść - podkreślił opiekun "Rekinów". - Od trzeciego biegu musieliśmy już jechać Kacprem Woryną ze względu na taśmę Tobiasza Musielaka. W takim meczu to nie może się nic takiego wydarzyć. Żaden defekt, żadna taśma. Nie możemy sobie na to pozwolić - podsumował Korbel. (za speedwayekstraliga.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny