⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Komisarz NBA: To może być najważniejsze wyzwanie w naszym życiu

09.05.2020 / Koszykówka


Komisarz NBA: To może być najważniejsze wyzwanie w naszym życiu

W piątek wieczorem odbyła się telekonferencja komisarza NBA, Adama Silvera, z przedstawicielami zawodników, zrzeszonych w National Basketball Players Association.


Podczas rozmowy Silver przyznał, że ligę czekają ciężkie czasy, gdyż aż 40 procent przychodów klubów w NBA, pochodzi od kibiców, z dnia meczowego. - Może okazać się, że stoimy przed najważniejszym wyzwaniem w naszym życiu - powiedział Silver, cytowany przez ESPN, które dotarło do nagrania z telekonferencji. Komisarz NBA przyznał również, że wznowienie rozgrywek w dwóch ośrodkach (Orlando i Las Vegas) ma najwięcej sensu, ale żadna decyzja nie została jeszcze podjęta. - Nie mamy zamiaru narażać was na ryzyko, przez latanie z miasta do miasta, w których i tak na meczach nie będzie kibiców. Uważamy, że bezpieczniej będzie dokończyć sezon w jednym lub dwóch ośrodkach - stwierdził Silver. Ze strony NBPA w rozmowie uczestniczyli prezes Chris Paul oraz dyrektor wykonawczy Michele Roberts.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.