NEWS / Komarnicki: Gollob zrobił dla Stali ogromną robotę

11.01.2018 / Żużel


Komarnicki: Gollob zrobił dla Stali ogromną robotę

- Tomasz Gollob to człowiek mądry i bardzo pracowity. Mam z nim stały kontakt, bo to jeden z nielicznych zawodników, którym pozwoliłem zbliżyć się do siebie - wyznał Władysław Komarnicki w rozmowie z oficjalnym serwisem Stali Gorzów.


Honorowy prezes dziewięciokrotnych mistrzów Polski jest pomysłodawcą Balu Charytatywnego dla Tomasza Golloba. - Zawodnik ten zrobił dla klubu i miasta ogromną robotę. Kiedy dowiedziałem się jak droga będzie rehabilitacja Tomasza Golloba, uznałem, że musimy mu pomóc - podkreślił Komarnicki. - Tomasz Gollob wielokrotnie wspierał nasze działania z własnej inicjatywy i z własnego portfela. Nie miał też problemu z przeznaczeniem cennych gadżetów na licytacje, np. swoich kasków - przypomniał honorowy prezes Stali. - Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w balu. Charytatywnie zaśpiewa Krzysztof Cugowski, będzie to niezapomniane wydarzenie - dodał Komarnicki. (za stalgorzow.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny