⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Kerr: Pomoc fundacji jest niepoliczalna

15.03.2020 / Żużel


Kerr: Pomoc fundacji jest niepoliczalna

Lewis Kerr cieszy się jak rośnie Fundacja Wspierania Żużlowców i zupełnie zmienia stan rzeczy w przypadku doznania kontuzji.Żużlowiec King's Lynn Stars doświadczył pomocy po urazie głowy w sierpniu 2015 roku, a także trzy lata później, kiedy to złamał obie nogi w nieszczęśliwym upadku w pierwszym łuku na torze ekipy z hrabstwa Norfolk.


- Kiedy miałem wypadek w Peterborough w ciągu kilku godzin przesłali mojej żonie Jessy 1000 funtów. Ustalili miesięczną sumę wysyłaną na moje konto, bowiem kiedy nie jeździmy, to nie zarabiamy. Mam ubezpieczenie i wszystko co potrzebne, ale i tak wtedy jest bardzo ciężko - wyznał Kerr dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix. - Moje osobiste ubezpieczenie jest bardzo drogie. Z moim urazem głowy jestem w grupie najwyższego ryzyka - podkreślił Brytyjczyk. - Fundacja Wspierania Żużlowców jest naprawdę dobra. Ze wszystkich wcześniejszych wypadków pamiętam tylko ich pomoc. Moje kontuzje zostały poprawnie wyleczone, więc tak naprawdę ich pomoc jest niepoliczalna - zaznaczył Kerr. - Mając dwie poważne kontuzje otrzymałem naprawdę sporo. Byli bardzo pomocni. Jeśli znów potrzebowałbym ich pomocy, mogę na nich liczyć - dodał Brytyjczyk. (za speedwaygp.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.