NEWS / Kędziora: Czasem wystarczy tylko jakiś gest

17.05.2020 / Żużel


Kędziora: Czasem wystarczy tylko jakiś gest

- Walizka stoi spakowana od ponad dwóch miesięcy i tylko ją przestawiam z kąta w kąt. No i dzwonię do prezesa, robię maślane oczy i pytam czy już wyruszać - wyznał Lech Kędziora w rozmowie z oficjalnym serwisem PGG ROW Rybnik.


Szkoleniowiec "Rekinów" nie martwi się brakiem sparingów ani treningów punktowanych przed rozpoczęciem nowego sezonu PGE Ekstraligi. - Po raz pierwszy mamy taką sytuację, ale wszystkie kluby w Polsce mają dokładnie tak samo, więc nie ma co dramatyzować. Mamy dwa wyjścia. Albo będziemy siedzieli z założonymi rękami, albo weźmiemy się do roboty i jakoś objedziemy ligę - podkreślił Kędziora. - Bezpieczeństwo ponad wszystko. Oczywiście są zasady, które jeszcze nie mieszczą mi się w głowie, jak na przykład konieczność zachowania dystansu od zawodników, ale życie pokaże jak możemy wdrożyć je w życie. Z jednej strony nie wyobrażam sobie, że nie będę mógł podejść do zawodnika, powiedzieć mu czegoś, ale z drugiej... mam w drużynie znakomitych, doświadczonych żużlowców. Myślę więc, że czasem wystarczy tylko jakiś gest, pokazanie co zrobić i oni od razu załapią - dodał szkoleniowiec "Rekinów". (za row.rybnik.com.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny