NEWS / Kędziora: Czas pracował na naszą korzyść

11.10.2017 / Żużel


Kędziora: Czas pracował na naszą korzyść

- Cele, które sobie postawiliśmy, zostały zrealizowane w stu procentach, a może nawet lepiej - wyznał Lech Kędziora w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.


Trener Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych w minionym sezonie. - Jak wszyscy pamiętamy jeszcze przed startem rozgrywek wielu ekspertów skazywało nas na spadek z PGE Ekstraligi. Tymczasem zrobiliśmy pewnie niemałą niespodziankę. Zajęliśmy finalnie 5. miejsce w tabeli i można powiedzieć, że niewiele nam zabrakło do udziału w fazie play off - podkreślił Kędziora. - Takie nazwiska jak Madsen, Holta czy Żagar motywowały mnie do intensywnej pracy. Trzeba przyznać, że na naszą korzyść pracował również czas, który wspólnie wykorzystaliśmy. Im dalej w sezon, tym lepiej - kontynuował opiekun "Lwów". - Stworzyliśmy wspaniałą grupę, która czerpała przyjemność z jazdy oraz cieszyła się z osiąganych wyników. Sebastian Ułamek miał również swój dobry czas w tym sezonie. Andreas Jonsson jeździł nieco w kratkę, jednak przy odpowiednim wsparciu również powoli zaczynał wchodzić na właściwą orbitę - stwierdził szkoleniowiec Włókniarza. - Bardzo dobrze spisali się również nasi juniorzy. Oskar Polis i Michał Gruchalski. Współpraca z nimi jest naprawdę dużą przyjemnością. Mając takich ludzi wokół siebie, wykorzystaliśmy doskonałą atmosferę w klubie. To było nasze kluczowe narzędzie do osiągania sukcesu. Każde kolejne zwycięstwo cementowało i budowało jeszcze silniejszy zespół - podsumował wątek Kędziora. (za speedwayekstraliga.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny