NEWS / Kazimierz Moskal: Chcemy skupić się na naszej grze

23.09.2016 / Ekstraklasa


Kazimierz Moskal: Chcemy skupić się na naszej grze

- Liczę na to, że będziemy zespołem. Są takie momenty jak w życiu, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Teraz też dowiemy się na kogo można liczyć - przyznał na piątkowej konferencji prasowej trener Pogoni Szczecin, Kazimierz Moskal.


Portowcy po 9. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli dwunaste miejsce. Jak do tej pory Granatowo-Bordowi zgromadzili na swoim koncie dziewięć punktów. Nad strefą spadkową mają w tym momencie dwa "oczka" przewagi.

- Styl Łęcznej trochę się zmienił po zmianie trenera. Musimy być jednak przygotowani na to, że nie będą chcieli grać mocno ofensywnie. Wiele tam zależy od Grzegorza Bonina. Mają doświadczonych zawodników i na tym bazują. Chcemy skupić się na naszej grze. Wrócić do skuteczności i solidności - powiedział Kazimierz Moskal, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

- Liczę na to, że będziemy zespołem. Są takie momenty jak w życiu, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Teraz też dowiemy się na kogo można liczyć, nie tylko w szatni, ale też jeśli chodzi ludzi na zewnątrz klubu - zaznaczył były opiekun Wisły Kraków.

- Przed sezonem zawsze są spekulacje, a wszystko weryfikuje boisko. Nie można w ten sposób podchodzić do meczu, nic samo nie przyjdzie. Wszystko trzeba wywalczyć, a czasami wydrzeć. Na przykładzie meczu Łęcznej w Gliwicach widać też, że nie ma bezpiecznego wyniku. Piast stracił gola na 3:1 i nagle przestał grać. Zdarza się to nawet na wyższym poziomie. Kiedyś Dortmund wygrał u siebie z Realem 3:0, a potem pojechał do Madrytu i w panice wybijał piłki przy wyniku 0:2 - dodał.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny