NEWS / Kadra Ruchu na obóz w Turcji

06.02.2011 / Ekstraklasa


Kadra Ruchu na obóz w Turcji

Trener Ruchu Chorzów, Waldemar Fornalik wybrał kadrę na rozpoczynające się w poniedziałek zgrupowanie w Turcji. Z powodu kontuzji na obóz nie poleci dwóch podstawowych zawodników - Michał Pulkowski i Krzysztof Nykiel - poinformował oficjalny serwis "Niebieskich".


Obaj zawodnicy zostaną w Chorzowie i będą przechodzić rehabilitację.

W ostatnim meczu sparingowym z Dolcanem Ząbki nie zagrali z kolei dochodzący do pełni sprawności Grzegorz Bronowicki i Marek Szyndrowski. Od początku pobytu w Side będą jednak trenować z drużyną.

W Turcji do zespołu dołączą kolejni testowani zawodnicy, wśród nich będą napastnicy.

***

Kadra Ruchu Chorzów na zgrupowanie w Side:

Bramkarze: Michał Pesković, Matko Perdijić, Mateusz Struski.

Obrońcy: Grzegorz Bronowicki, Łukasz Derbich, Żeljko Djokić, Rafał Grodzicki, Ariel Jakubowski, Michał Kołodziejski, Piotr Stawarczyk, Michał Steinke, Marek Szyndrowski.

Pomocnicy: Wojciech Grzyb, Łukasz Janoszka, Przemysław Kanarek, Andrej Komac, Paweł Lisowski, Marcin Malinowski, Filip Starzyński, Gabor Straka, Marek Zieńczuk.

Napastnicy: Bartosz Flis, Maciej Jankowski, Sebastian Olszar, Arkadiusz Piech.

(ASInfo / ruchchorzow.com.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny