NEWS / Kadra Polski pozyskała Sponsora Generalnego

15.02.2017 / Żużel


Kadra Polski pozyskała Sponsora Generalnego

Firma kurierska GLS Poland będzie Sponsorem Generalnym Żużlowej Reprezentacji Polski w sezonie 2017 - poinformowała oficjalna strona Głównej Komisji Sportu Żużlowego.


- To ważny krok w dziejach naszej firmy. Cieszymy się, że będziemy wspierać tak bardzo popularny w Polsce sport - przyznał Tomasz Kroll, menedżer generalny GLS Poland.

- Swoimi licznymi zwycięstwami i silną pozycją na świecie, polska drużyna przynosi wiele dumy i radości setkom tysięcy kibiców. Sponsoring generalny to dla nas ogromny zaszczyt. - dodał przedstawiciel europejskiego lidera lidera jakości w logistyce przewozu paczek.

- Chcemy zadbać o to, aby zawodnicy mogli w jak najlepszych warunkach przygotować się do udziału w Drużynowym Pucharze Świata - kontynuował Kroll.

- Podziwiamy zaangażowanie sportowców i ich konsekwencję w dążeniu do celu. Cechy te są niezbędne także dla sprawnej i skutecznej obsługi przesyłek w nowoczesnym, mobilnym społeczeństwie. Dlatego GSL i żużel znakomicie do siebie pasują - podsumował Kroll.

Finał DPŚ 2017 zaplanowano 8 lipca w Lesznie. "Biało-czerwoni" na obiekcie im. Alfreda Smoczyka będą bronić tytułu wywalczonego przed rokiem w brytyjskim Manchesterze.

(za polskizuzel.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny