NEWS / Kaczmarek: Mógłbym marudzić, że nie wygraliśmy

23.09.2016 / Ekstraklasa


Kaczmarek: Mógłbym marudzić, że nie wygraliśmy

Trener Wisły Płock Marcin Kaczmarek nie był do końca zadowolony z bezbramkowego remisu uzyskanego na murawie Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Drużyna z Mazowsza po trzecim podziale punktów w bieżących rozgrywkach znajduje się na szóstym miejscu w klasyfikacji LOTTO Ekstraklasy.


- Mam mieszane uczucia. Biorąc pod uwagę momenty naszej bardzo dobrej gry w ataku pozycyjnym, kilka niewykorzystanych sytuacji, mógłbym marudzić, że nie wygraliśmy - przyznał Kaczmarek w rozmowie z oficjalną stroną Bruk-Betu Termaliki.

- Z drugiej strony muszę być obiektywny w kontekście akcji, które stworzyliśmy i piłki meczowej, jaką w końcówce mieli gospodarze. Remis na wyjeździe zawsze jest punktem dodanym - podkreślił opiekun "Nafciarzy".

- Żałuję, że nie otwarliśmy wyniku spotkania. Gdyby w drugiej minucie, po strzale Piotrka Wlazły, piłka trafiła do sitaki, to Bruk-Bet Termalica musiałaby grać atakiem pozycyjnym. Tak się nie stało. Dopisujemy do naszego dorobku punkt - podsumował Kaczmarek.

(za termalica.brukbet.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny