NEWS / Joao Mario: Musimy pracować z dnia na dzień

22.09.2016 / Włochy


Joao Mario: Musimy pracować z dnia na dzień

Inter Mediolan pokonał na wyjeździe w meczu 5. kolejki włoskiej ekstraklasy Empoli FC 2:0 (2:0). Swojego sporego zadowolenia z ostatecznego rezultatu nie ukrywał tuż po spotkaniu zawodnik przyjezdnych, Joao Mario.


Portugalczyk, który w narodowych barwach jak do tej pory zaliczył dziewiętnaście występów, trafił do Mediolanu podczas ostatniego okienka transferowego z lizbońskiego Sportingu. Warto zaznaczyć, że Nerazzurri zapłacili za 23-latka trzydzieści cztery miliony funtów.

- Zagraliśmy zespołowo. Nie da się ukryć, że chcielibyśmy to utrzymać i w podobny sposób zagrać w naszym kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w niedzielę - powiedział niezwykle utalentowany pomocnik, cytowany przez "Football Italia".

- Nasze cele? Musimy pracować z dnia na dzień, z meczu na mecz. Jeżeli wszystko będzie przebiegać zgodnie z planem to w końcu stworzymy bardzo dobry zespół. Szanujemy każdego rywala, ale zawsze musimy wychodzić na boisko z odpowiednią pewnością siebie - kontynuował.

- Serie A to bardzo dobra i interesująca liga. W każdym spotkaniu staram się dawać z siebie wszystko. Mam nadzieję, że jeszcze będę mógł poprawić swoje umiejętności - dodał urodzony w Porto gracz.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny