NEWS / Jesus Imaz: Będziemy gotowi do pierwszego meczu

22.05.2020 / Ekstraklasa


Jesus Imaz: Będziemy gotowi do pierwszego meczu

- Ciężko pracujemy, dobrze się przygotowujemy już od dwóch tygodni. Przed nami pierwsze spotkanie po przerwie, w którym zmierzymy się z Cracovią. Moim zdaniem będziemy na to starcie w bardzo dobrej formie.


Mamy odpowiednio dużo czasu na przygotowanie do restartu ligi - powiedział pomocnik Jagiellonii Białystok, Jesus Imaz, w rozmowie z redakcją oficjalnej strony internetowej klubu. Hiszpan zapowiedział, że Jagiellonia podtrzyma dobrą dyspozycję, którą prezentowała przed zawieszeniem rozgrywek. - W przyszłym tygodniu będziemy się przygotowywać wyłącznie do pierwszego meczu, treningi zapewne nie będą ciężkie. Musimy być w dobrej formie, przygotować się kondycyjnie i mentalnie. Niestety, zagramy bez fanów, ale drużyna będzie gotowa i zgarniemy komplet punktów. Co do naszej niezłej passy przed przerwą w grze, to mam nadzieję na jej kontynuowanie. Byliśmy w naprawdę dobrej dyspozycji i mam nadzieję na podobne rezultaty - stwierdził Imaz.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny