NEWS / Jensen Jensen: Liczyłem na dużo więcej

10.09.2019 / Żużel


Jensen Jensen: Liczyłem na dużo więcej

Michael Jepsen Jensen rozpoczął niedzielny półfinał we Wrocławiu od dwóch zwycięstw, ale później czterokrotnie zamykał stawkę i zakończył mecz z dorobkiem sześciu punktów.


Stelmet Falubaz Zielona Góra ostatecznie uległ miejscowej Betard Sparcie 34:56 i nie obronił zaliczki z pierwszej konfrontacji, zakończonej wygraną 48:42. Podopiecznym Adama Skórnickiego pozostała walka o brązowe medale. Rywalem ekipy z Myszką Miki na plastronie będzie forBET Włókniarz Częstochowa. - W pierwszych dwóch biegach byłem bardzo szybki. Jadąc czułem prędkość mojego motocykla, który wręcz fruwał po torze - przyznał Jepsen Jensen dla oficjalnego serwisu klubu z Grodu Bachusa. - Później coś się zmieniło. Nie potrafię tego teraz wytłumaczyć. Miałem problem z rozegraniem pierwszego łuku, a kiedy jechałem ostatni, trudno mi było cokolwiek zrobić. Próbowałem wszystkiego co przychodziło nam do głowy, ale to nic nie pomagało - stwierdził Duńczyk. - Troszkę lepiej było w ostatnim biegu. Czułem, że motocykl jedzie lepiej niż wcześniej, ale i tak nie udało mi się zdobyć punktu. Niestety nic by to nie zmieniło, bo już wcześniej ten mecz przegraliśmy. Jestem zawiedziony moim występem, bo po takim początku liczyłem na dużo więcej - podsumował Jepsen Jensen.(za falubaz.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny