NEWS / Jasmin Burić: Ciężko pracujemy na treningach i to przynosi efekty

22.09.2016 / Ekstraklasa


Jasmin Burić: Ciężko pracujemy na treningach i to przynosi efekty

- Kontrolowaliśmy ten mecz. Co mecz gramy lepiej, mam nadzieję, że kolejny zagramy jeszcze lepiej. Mam nadzieję, że nasza forma idzie do góry - powiedział po spotkaniu z Ruchem Chorzów (3:0) w Pucharze Polski zawodnik Lecha Poznań, Jasmin Burić.


Na listę strzelców po stronie niebiesko-białych wpisywali się odpowiednio Marcin Robak, Radosław Majewski oraz Szymon Pawłowski, który definitywnie wynik ustalił w 53. minucie rywalizacji. Kolejorz w ćwierćfinale zmierzy się ze zwycięzcą meczu Chojniczanka Chojnice - Wisła Kraków.

- Idealny mecz dla bramkarzy. Było trochę pracy, wygraliśmy wysoko. Bramkarza taki mecz może cieszyć. Ostatnie kilka spotkań gramy dobrze. W Gdańsku nie mieliśmy szczęścia, a teraz wykorzystaliśmy to co mieliśmy - przyznał Jasmin Burić, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Kontrolowaliśmy ten mecz. Co mecz gramy lepiej, mam nadzieję, że kolejny zagramy jeszcze lepiej niż z Ruchem. Mam nadzieję, że nasza forma idzie do góry. Każdy z nas czuje większą formę, ciężko pracujemy na treningach i to przynosi efekty - dodał reprezentant Bośni i Hercegowiny.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny