NEWS / Janowski: Nikt w Grand Prix nie ściga się dla zabawy

21.04.2017 / Żużel


Janowski: Nikt w Grand Prix nie ściga się dla zabawy

Maciej Janowski jest przekonany, że zbliżający się sezon Grand Prix będzie dla niego znacznie lepszy niż ubiegły, kiedy to niemal stracił miejsce w cyklu.


- Zapomniałem już o tym. Teraz skupiam się tylko na bieżącym sezonie - wyznał Janowski w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.- Wiele spraw nie ułożyło się wówczas po mojej myśli. Wierzę, że teraz wszystko zadziała. Jestem teraz bardzo zmotywowany. Mam nadzieję, że będę wystarczająco szybki, żeby ścigać się z najlepszymi na świecie - kontynuował reprezentant Polski. - Myślę, że wszyscy zawodnicy mają tylko jedną rzecz w głowie. Walkę o tytuł. Nikt nie ściga się dla zabawy. Oczywiście jest to dla nas wielka frajda, ale jesteśmy sportowcami i na koniec pragniemy zawsze zwycięstwa - podkreślił krajowy lider Betard Sparty Wrocław. - Tylko jeden z nas może wygrać tytuł. Zobaczymy co się wydarzy, ale ten sezon będzie nadzwyczajnie interesujący. Mamy w cyklu wielu bardzo dobrych zawodników. To będzie jeden z najtrudniejszych sezonów w pięciu, a nawet siedmiu ostatnich latach w Grand Prix - podsumował optymistycznie Janowski.(za speedwaygp.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny