NEWS / Jakobsen: Bajerski to wyrozumiały trener

07.11.2017 / Żużel


Jakobsen: Bajerski to wyrozumiały trener

- Zyskałem bardzo dużo doświadczenia, które na pewno będzie procentować w przyszłości - wyznał Frederik Jakobsen w rozmowie z oficjalnym serwisem PSŻ Poznań.


Nastoletni wciąż Duńczyk w minionym sezonie był jedną z wyróżniających się postaci na najniższym szczeblu rozgrywek w Polsce. - Odjechałem bardzo dużą liczbę spotkań. W dobrym stylu zaprezentowałem się w moich klubach w Danii oraz w Polsce. Ponadto miałem bardzo dobre zawody w Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów - kontynuował młody Skandynaw. - Wielkim wyróżnieniem była rola rezerwowego podczas rundy Grand Prix oraz reprezentacji Danii podczas Drużynowego Pucharu Świata. Samo wzięcie udziału w takim wydarzeniu było czymś wyjątkowym. Na pewno dało mi to więcej motywacji, aby utrzymać miejsce w zespole przez następne lata - podkreślił Jakobsen.- Bardzo dobrze współpracowało mi się z trenerem Bajerskim. Cieszę się, że to właśnie on był moim pierwszym trenerem w Polsce, ponieważ sam spędził bardzo dużo czasu na torze. Trener jest bardzo wyrozumiały dla nas oraz wykazuje zrozumienie, co do podjętych przez nas decyzji - chwalił swojego szkoleniowca Duńczyk. - Czuję się jak w domu w w Poznaniu i dlatego zdecydowałem się zostać. Tor bardzo mi odpowiada. Ponadto lubię ludzi, którzy są w tym klubie i nimi sterują - dodał Jakobsen. (za pszpoznan.com.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny