NEWS / Jack Holder złamał obojczyk

10.02.2018 / Żużel


Jack Holder złamał obojczyk

Jack Holder złamał w Australii obojczyk - poinformował oficjalny serwis Get Well Toruń. - Jest w dobrej kondycji, a to najważniejsze. Jest to bardzo młody zawodnik, który regeneruje się szybciej od tych nieco starszych, dlatego wierzę, że uraz jakiego się nabawił zostanie szybko wyleczony - ujawnił Jacek Frątczak.


- Dostałem od niego zdjęcie obojczyka, które od razu przekazałem naszemu lekarzowi, Damianowi Janiszewskiemu, do konsultacji. Szczęście w nieszczęściu, że to przytrafiło się właśnie teraz. W poniedziałek Jack zdecyduje w jaki sposób wyleczyć złamany obojczyk, niemniej niezależnie od tego czy podda się operacji czy też nie, jestem przekonany, że za miesiąc, gdy zaczniemy treningi na Motoarenie, będzie z nami - kontynuował menedżer "Aniołów". - Jest w dobrej formie psychicznej, jest bojowo nastawiony na rehabilitację oraz powrót do pełni zdrowia, więc nic tylko trzymać kciuki za szybkie gojenie. Śmiem twierdzić, że zobaczymy go na wszystkich meczach sparingowych naszej drużyny przed zbliżającym się sezonem - podsumował Jacek Frątczak.Get Well Toruń rozpocznie nowy sezon PGE Ekstraligi w niedzielę 8 kwietnia konfrontacją w Gorzowie z miejscową Cash Broker Stalą. Transmisja w stacji "nSport + HD!"(za speedway.torun.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny