⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Iversen: Pozostaje czekać na lepsze wiadomości

21.03.2020 / Żużel


Iversen: Pozostaje czekać na lepsze wiadomości

- Śledzę na bieżąco informację o tym, co dzieje się na świecie. Musimy uzbroić się w cierpliwość - wyznał Niels-Kristian Iversen w rozmowie z oficjalnym serwisem Stali Gorzów.


Duńczyk jest przekonany, że nowy sezon PGE Ekstraligi wystartuje prędzej czy później i dlatego nie zaniedbuje niezbędnych przygotowań. - Ja nie marnuje czasu. W tej chwili jego większość spędzam w domu. To akurat idealny moment, żeby zrobić w nim rzeczy, na które nie ma się czasu w normalnej rzeczywistości - podkreślił Skandynaw. - Staram się również utrzymywać swoją formę przez różne aktywności, które mogę wykonywać w obrębie swojego domu. Trzeba dołożyć wszelkich starań, żeby zachować dobrą kondycję i zdrowie - zaapelował Iversen. - W ostatnim czasie udało mi się potrenować trochę na angielskich torach. W sumie były to tylko cztery dni, ale pozwoliło mi to ocenić, że jestem w formie i gotowy do ścigania. Pozostaje tylko czekać na lepsze wiadomości - dodał Skandynaw. (za stalgorzow.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.